#1 2011-09-11 19:45:30

 Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-11
Posty: 20

Fifa 11

PES 11 ma małe szanse na odzyskanie korony w tym roku. FIFA 11 prezentuje się wyśmienicie. Dodano między innymi taki smaczek ,że gdy piłka wyleci za linię to nie znika w trybunach tylko odbija się od banerów reklamowych lub przy nich leży, Mały smaczek ale cieszy przybliża to nas do rzeczywistości. Kolejny taki mały smaczek o ile się nie myle to za linią na niektórych stadionach są małe zejścia w dół jak na żywo. Stadiony i murawa wyglądają o niebo lepiej ,aż chce się beztrosko biegać po zielonym polu. Pierwszej klasy są reakcje kibiców na to co się dzieje na boisku. Przy groźnej akcji gospodarzy robi się bardzo głośno w porównaniu do spokojnej wymiany piłek. Sędzia to prawdziwy profesjonalista , sędziowanie w fifa 11 nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w naszej ekstraklasie. Bramkarz broni lepiej , chociaż zdażają mu się straszne błedy jak np. napastnik wbiega w niego a piłka jakimś cudem wypada z jego rąk. Moim zdaniem cięzej się teraz drybluje ,a tym razem łatwiej się strzela z wrzutek głową. Właśnie z głowy zdobyłem wiele bramek po rzutach rożnych co we wcześniejszej odsłonie mi się nie zdarzało. Rzuty wolne się też zmieniły, już nie będziemy zdobywać brami za bramką z tego stałego fragmentu gry. Udało mi się tylko strzelić Krysią (c.ronaldo) dwa razy z okolic linii pola karnego i to wszystko. Z dalszej odległości nie mam pojęcia jak strzelić wolnego bo kierunek do góry i strzał jest o wiele za lekki by zagroźić bramce przeciwnika. Próbowałem LB i strzał , było blisko ale to nie to. Podania trzeba wyczuć ,a zagrania z LB i Y nie są już tak skuteczne. Obrońcy dostali boost'a i wślizgi w ich wykonaniu są na prawdę skuteczne. Strzały też są troche inne ciężej strzelić z dystansu chociaż się zdaża ,że piłka wyląduje w siatce. Krysia biega jak krysia ,messi i robinho prowadzą lepiej piłkę , puyol rządzi w swoim polu karnym a wszystko dzięki Personality+.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonykac.pun.pl www.butterflies.pun.pl www.tril2010.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.shippuuden-fani.pun.pl